Rosja, Ukraina, Białoruś, kraje WNP i b.ZSRR - tym zajmujemy się na tym blogu, szczególnie jeśli dotyczy też Polski.
Blog > Komentarze do wpisu

[sondaż] Putin i Miedwiediew dramatycznie tracą zaufanie Rosjan

Centrum Lewady publikuje dane dotyczące zaufania do rosyjskich przywódców. Póki co tak prezydent jak i premier są "nad kreską" - tzn. liczba Rosjan akceptujących działania prezydenta i premiera jest większa niż tych nieakceptujących.

Liczby liczbami, ale trend jest wyraźny:

Akceptacja Putina i Miedwiediewa

dla nierosyjskojęzycznych - na pomarańczowo Putin, na niebiesko Miedwiediew

piątek, 30 grudnia 2011, michal.gwiazdowski

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: melody_ru, *.broadband.corbina.ru
2011/12/31 10:28:57
To dopiero poczatek :-)
-
anton_pl
2011/12/31 11:55:36
Ale za to Ziuganow zyskuje, nie jest źle :D
-
Gość: jur73, *.stargard.mm.pl
2011/12/31 15:44:00
Istota tkwi chyba w uwadze dot. Ziuganowa. Jeśli komuś rośnie to tylko , Komunom i nacjonalistom . A nie jest to powód do żadnego zadowolenia w Polsce .
-
Gość: melody_ru, *.pp.htv.fi
2012/01/03 16:47:32
A kogo w Rosji obchodzi wasze zadowolenie :lol
-
Gość: ronald, *.adsl.inetia.pl
2012/01/05 15:20:54
@melody
nas obchodzi, przeciez to my sponsorujemy te ruchawki, no Clintomowa troszke się dorzuciła
-
anton_pl
2012/01/05 15:44:29
Pewnie że obchodzi - bo jak łysa pała wujek Ziu dorwie się do władzy to znowu nasza armia będzie musiała lać ziuganowców pod Warszawą...
-
Gość: melody_ru, *.pp.htv.fi
2012/01/05 17:36:38
Naprawde? =D Polacy sponsoruja protesty w Rosji? To czy moze pan mi zaplaci, bo do nadal ani grosza nie dostalam?
-
Gość: melody_ru, *.pp.htv.fi
2012/01/05 17:38:53
Antonio, a wy wieciej nie atakujcie Rosji korzystajac z chwili slabosci podczas wewnetrznich problemow, i bedzie ok!! :-D
-
anton_pl
2012/01/15 10:38:26
No i co Gwiazdowski?, jakieś mikre te protesty, co?
-
gavarit
2012/01/16 01:23:25
Pravda powróciła do życia, jak miło :)
-
spoleczny-1
2012/02/09 20:05:30
Miło widzieć jak rosyjskie społeczeństwo się przebudza :)
-
Gość: Ola, *.devs.futuro.pl
2012/08/30 16:41:14
Cóż, czy to zmieni wynik następnych wyborów?
-
manonegraa
2012/11/03 21:34:13
A wy,Antonie,jak zawsze,idziecie po najmniejszej linii oporu:D
Nie ma czym się ekscytować,muszą zaistnieć konkretne zdarzenia,aby poparcie dla władzy zmniejszało się,a nie jakieś ulotne"tendencje"
-
errovenis
2012/12/02 01:06:52
W zmediatyzowanej demokracji, a taką jest też Rosja, każdy produkt się zużywa, ale sądzę, że prędzej niż komuniści czy nacjonaliści do władzy dojdzie kolejna odsłona obozu władzy. Kreml ma za dużo atutów w ręku, by pozwolić na wyrośnięcie siły, która nie będzie od niego mniej lub bardziej zależna.
-
2013/02/20 00:15:10
Oby nie stracili tak jak Tusk w Polsce. Przez podatki i kolejne podwyżki ludzie w Polsce już nie wiedzą komu ufać. Dobrze że są jeszcze darmowe aplikacje jak pity 2012 program. To dzięki nim możemy trochę zaoszczędzić.
-
kostusiak123
2013/03/18 12:05:08
No ale co się dziwić! Lecą na hajs jak notariusz wrocław cennik wielki to i musi też inaczej pozyskiwać nielegalnych klientów!