Rosja, Ukraina, Białoruś, kraje WNP i b.ZSRR - tym zajmujemy się na tym blogu, szczególnie jeśli dotyczy też Polski.
Blog > Komentarze do wpisu

Prezydencie Miedwiediew, dziękujemy

sobota, 10 kwietnia 2010, michal.gwiazdowski

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
intel-e-gent
2010/04/10 17:30:28
Spasiba, druzja.

Bardzo pięknie Miedwiediew mówił i piękny gest uczynił.
-
Gość: , *.dynamic.gprs.plus.pl
2010/04/10 17:55:08
Przyjacieli poznaje sie w biedzie.Dziekujemy.
-
Gość: k.vall@orange.pl, *.net46.jasman.pl
2010/04/10 18:12:02
Piękne słowa i gest godny Wielkiego Człowieka. Dziękujemy
-
Gość: ZDANTON, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/04/10 21:49:04
PO PROSTU DZIĘKUJEMY!!!
-
2010/04/10 22:32:44
bolszoje spasiba, druzja
-
Gość: track, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/04/11 08:22:47
Znam Rosjan i zawsze mówiłem niedowiarkom że ten naród to tacy sami ludzie jak my tylko mają ciągle problem historyczny. Kiedyś pozbyli się wartości i byli po prostu "biedni"
teraz się odradzają i mnie to bardzo cieszy. Znam język rosyjski i pamiętajcie wszyscy że to jest wielki naród i nie należy traktować Rosji po macoszemu. Czytam poezję po rosyjsku i naprawdę jest to piękny język tak jak Polski. Nie miałem kiedy pojechać do nich bo ciągle mi brakowało pieniędzy. Ale z dwa miesiące jak syn przyjechał z Irlandi i zapytał chceż gdzieś jechać powiedziałem Rosja on się zdziwił ale teraz chyba mnie rozumie że do Rosji nam bliżej niż do zachodu.
-
2010/04/11 13:50:19
Mr. Miedviediew:
I heard your condolences in English and was deeply moved with your speach. I was born in 1945 in Lvov, moved out and lived most of my life in exile.
In spite of what he said before and after, Mr. Gorbachow allowed for disapearance of the Berlin Wall without bloodshed and I will always respect him for that single reason.
So I have a true respect to you, Mr. President, for being so human in face of the tragedy considered the worst for Poland in the modern times.
Yes, our grandfathers could have been enemies. But their grandsons will not be, and you, Mr. President can greatly contribute to the change of mentalities and bring peace to future generations.
-
Gość: emka-2, 188.33.41.*
2010/04/11 14:08:07
Mr. President,
please accept my best thanks and respect for your attitude and help!
-
2010/04/11 19:40:45
Dziękuję Panie Prezydencie.
y.
-
kdebem
2010/04/12 01:38:19
Your Excellency,

Thank you so much for these words - may God bless you for them and for being a true friend at a time like this.
-
2010/04/12 08:24:33
Bardzo ładnie władze Rosji zachowały się wobec naszej tragedii.
-
Gość: melody_ru, *.broadband.corbina.ru
2010/04/12 19:19:00
Tez dziekuje Polakow, za ta wrazliwosc i pelne sympatji (a nawet idealizacji) relacje o Rosji i Rosjanach w te dni. Za to ze nie szukacie podwojnego dna, co w tych okolicznosciach byloby latwo.

Bardzo pozytywnie mnie zaszkoczyly wszystkie dziennikarze GW ktore pisza w tych dniach o Rosji, jej wladzach i narodu. A przeciez bol i szok mogli spowodowac cos zupelnie innego, i to byloby zrozumiale.
-
Gość: Anna, *.centertel.pl
2010/04/12 20:17:33
Dziękuję Panie Prezydencie za słowa wsparcia dla nas i serce okazane w tej wielkiej tragedii. To jest piękne. Dziękuje również premierowi Putinowi za takie samo serce. Z wielkim szacunkiem pochlam głowę przed tak wspaniałymi gestami przyjazni i pomocy. Dziekuję w imieniu swoim i mojej rodziny.
-
Gość: sim, 217.98.12.*
2010/04/13 16:28:04
Jestem zbudowany otwartą i pomocną postawą wszelkich władz Rosji. Ale szczególnie jestem wzruszony tym, że zwykli Rosjanie współczują Polsce i Polakom w tych trudnych dniach, składając kwiaty, zapalając znicze ku czci ofiar i dodając nam otuchy. Serdecznie dziękuję, przyjaciele Rosjanie.
-
Gość: aDAMILE, 94.75.112.*
2010/04/15 09:07:34
PO PROSTU DZIĘKUJEMY!!!
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/04/18 21:15:04
Czekaliśmy na te słowa przez 79 lat. Dziękujemy!
-
Gość: Krakowianka, *.wieczysta.krakow.pl
2010/04/18 23:32:15
Panie Prezydencie,nie wiem czy Pan kiedykolwiek zobaczy te wpisy, ale chciałabym żeby Pan wiedział,że dzisiejsza obecność Pana na pogrzebie naszego Prezydenta to dla nas polaków wielka sprawa. Dziękuję Panu z głębi serca i życzę siły do budowania demokratycznej Rosji.
-
Gość: zbyszekB, *.net.inotel.pl
2010/04/20 10:29:52
Zawsze byłem pozytywnie nastawiony do Rosji i rosjan. W tym kontekście zachowanie władz Rosji, szczególnie w osobach prezydenta Miedwiediewa i premiera Putina znajduje szczere uznanie, podziw i sprawilo mi dużo satysfakcji. Serdecznie Wam Panowie dziękuję i życzę pomyślności.
-
Gość: , *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
2010/04/21 22:17:28
Bardzo dziękuję Panu Prezydentowi Rosji a także Panu Premierowi za okazaną nam pomoc podczas katastrofy w Smoleńsku.
Bardzo bym chciała mieć w Polsce takie władze. Jeszcze raz dziekuję