Rosja, Ukraina, Białoruś, kraje WNP i b.ZSRR - tym zajmujemy się na tym blogu, szczególnie jeśli dotyczy też Polski.
Blog > Komentarze do wpisu

Katyń - jedno zdjęcie warte tysiąc słów

Putin w Katyniu

fot. Robert Kowalewski / Agencja Gazeta

środa, 07 kwietnia 2010, michal.gwiazdowski

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Wielki mały gest Władimira Putina z Lewy Sierpowy
To co zdarzyło się wczoraj w katyńskim lesie mogę śmiało nazwać najważniejszym gestem Władimira Władimirowicza Putina wobec Polski. Już sam fakt zaproszenia polskiego premiera do wspólnego uczestnictwa w obchodach rocznicy Zbrodni Katyńskiej należało ... »
Wysłany 2010/04/08 13:35:29
Komentarze
Gość: melody_ru, *.broadband.corbina.ru
2010/04/07 17:47:22
Putin robi to co uwaza za pragmatyczne, ale postepem jest ze draznic Polakow juz za pragmatyzm nie idzie. Polacy moga to postrzegac jako zwyciestwo, bo twarda postawa zmusily mocnego sasiada by sie liczyl z ich historia i emocjami.

Ale fajnie nie byc politykiem, nie dobierac slow i powiedziec prosto od serca, ze jest mi bardzo smutne i wstyd za te zbrodnie. Niestety z tych tragicznych czasow moj kraj zmienil sie nie tak bardzo jak chcialabym. Ale jednak sie zmienil i powoli idzie w dobrym kierunku, i kiedys moze Polacy przestana nas sie bac :-) ale do tego chyba jeszcze dluga droga.
-
Gość: father boss, 212.244.210.*
2010/04/07 20:06:17
Tak to zdjęcie wiele mówi. Putin przynajmniej przyklęknął. A Tusk wygląda jak kot srający na puszczy. Tyle wart ten patriotyzm Tuska.
"Puste gesty, puste słowa, puste serce, pusta mowa...
puste, choć zacięte usta, pusty wzrok i głowa pusta,
pusty program i projekty, do cna pustych stek inwektyw,
pusty jazgot, próżne żale, krzyk, co treści nie ma wcale,
puste groźby, puste miny, wielkie morze próżnej śliny,
puste hasła, obietnice, wszystko puste - poza picem!
Słowem zero, nicość, próżnia - tym się w świecie Tusk wyróżnia"

Wszyscy czekamy na prawdziwego patriotę, naszego prezydenta, który godnie będzie reprezentował naród polski w Katyniu.
-
Gość: marbo, *.netmax.net.pl
2010/04/07 20:13:10
Nasz prezydent to bedzie dopiero na jesieni - Bronisław Komorowski, na razie to jest partyjny aparatczyk, mały, mściwy człowieczek
-
2010/04/07 22:18:48
nappisz misza dwa (slowa), dobrze jest czy zle.

p.s. mozesz to zrobic po otrzymaniu poliagitki,hehe
-
michal.gwiazdowski
2010/04/08 00:43:50
@rusek11
nappisz misza dwa (slowa), dobrze jest czy zle.

dwa? bardzo dobrze

p.s. mozesz to zrobic po otrzymaniu poliagitki,hehe

lol
-
2010/04/08 09:33:46
Nie było żadnego przełomu, owszem ocieplenie stosunków, Putin wydawał mi się nawet jakiś zmieszany ( w końcu bezpośrednimi sprawcami byli jego niegdysiejsi starsi koledzy po fachu), a zresztą wie że myślenia radzieckiego jest jeszcze sporo wśród zwykłych Rosjan. Taki Luzkow, chce portretów Stalina na 9 maja, jakoś wielkich protestów nie słychać. Władze centralne go stopują, a zwykłym Rosjanom wsio rawno, no takie wrażenie odnoszę.
-
2010/04/08 13:17:46
to dobrze ze 'bardzo'.

p.s. tera to to sie zwia 'wytyczne'?he
-
michal.gwiazdowski
2010/04/08 13:28:03
@rusek11: p.s. tera to to sie zwia 'wytyczne'?he

nie wiem, trudno mi diagnozować konkretne stany twojej paranoji
-
2010/04/08 13:39:36
@Rusek11
Powiedz Rusek, czy chcesz portretów Stalina na krasnoj płoszczadi 9 maja, bo Luzkow chce, tylko Putin go stopuje.
-
Gość: melody_ru, *.broadband.corbina.ru
2010/04/08 19:20:22
Anton, problem jest taki ze Stalina w Rosji zdecydowanie nienawidza raczej nielubiane przez Ciebie liberalowie :-) A z nacjonalistami jest raczej zle, i to dla nich Stalin byl dobry, bo mocny. Putin musi potepiac stalinizm, ale nawet z jego twarzy widac, ze nie latwo mu to przez gardlo przechodzi :-)
-
2010/04/08 19:38:19
Nacjonaliści chcą Stalina, choć ten tylu Rosjan wymordował, dziwni jacyś ci wasi nacjonaliści.
-
2010/04/08 19:40:37
A Rusek11 pewnie się namyśla, co napisać? hehe
-
Gość: melody_ru, *.broadband.corbina.ru
2010/04/08 19:41:30
Nie powiedzialabym ze chca, raczej chodzi o postawe "wszystko co nasze - to bylo dobrze" i "nie plujmy do wlasnej historji" iwsrod polskich nacjonalistow tez bardzo popularna :-)
-
2010/04/08 20:00:50
"nie wiem, trudno mi diagnozować konkretne stany twojej paranoji"

dobra michail, 'projechali', :)

p.s. pisz czesciej misza, nie zapominaj o nas (twych wielbicielach),he

nara.
-
2010/04/08 20:05:25
"A Rusek11 pewnie się namyśla, co napisać? hehe"

antoszka,
1. pisz na temat (rozkaz gospodarza taki jest)
2. wprawie nie czytam komenty u k_z_m,a, tu akurat z braku rusofobicznego spamu twoj poped slowny wpadl mi w oko.
3. jedz sledziki (sczegolnie nalegaj na glowy).

poka.
-
2010/04/08 21:22:19
No właśnie po co ja cię pytam, przecież ty potrafisz się tylko wyzłośliwiać.
Czyli rozumiem że idziesz po linii mera Moskwy Luzkowa, a nie słyszał ty że Putin zabronił Stalina honorować? PONIAŁ!!!
-
2010/04/12 04:49:14
Rosja w szokie

smi2.ru/Wellda/c299615/

Wyrazy głębokiego współczucia wszystkim rodzinom. Rosjanie wyrażają swoje najgłębsze kondolencje.

Zespół smi2.ru